| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Ajutor! Maine imi fac buletinul si am frica de poza crying(. Nu stiu cum sa stau... Trebuie sa stau chiar asa serioasa? Niste sfaturi?

9 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu trebuie sa zambesti sau ceva, trebuie doar sa stai normal, si de pozitie nu-i problema, te streseaza aia oricum cu "Mai la dreapta... mai la stanga... capul putin mai sus", deci tu poti sa vrei sa stai si in cap, nu te lasa aia sau ala de acolo.

| DeepInDarkness a răspuns:

Nu te mai stresa. Iesi naspa sau nu, nu conteaza ca nu iti vede toata lumea buletinul. Toti iesim naspa!

| DelyutzaScumpikutza explică (pentru DeepInDarkness):

Nu ma mai simt singura! Multumesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca trebuie sa stai serioasa ca doar e poza de buletin nu de pus pe facebook

| RazvanXD21 a răspuns:

Pana la urma e doar o poza... oricum o sa il schimbi iar la 18 aniasa ca...
Fa-ti de cap(si da trebuie sa stai serioasa)

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Buna Delia, sincer nu te stresa si eu mi-am facut poza, dar eu mi-am facut pentru carnetul de elev, este ceva normal nu clipi si poti linistita sa zambeste, dar sa fie un zambet suptil nu face tot felul de fete ca pe urma inca 4 ani pana cand ti se schimba buletinul daca te strambi s-ar putea ca sa iti fie rusine de poza.Fi tu normala. Funda

| LorenaElena186 a răspuns:

Tragi umerii in spate, stai dreapta cu gatul putin inainte. Deschizi buzele foarte foarte putin, si incerci sa pari seducatoare. Astea dupa ce te imbraci foarte frumos, si iti faci parul frumos. Sa arati bine.

| Rozaliul a răspuns:

Stai linistita ca la prima poza cu totii iesim aiurea.Eu cand l-am facut aia mi-o penetrat creierii ca : "capul mai la dreapta, mai la stanga, mai in jos, mai in sus". Stai linistita ca nu o sa-ti vada toata lumea buletinul daca nu vrei! Stai calma :*!