| Dizzyz a întrebat:

Sall Tpu.Noaptea trecuta am ascultat muzica la casti si am observat ca intr-o casca se aude mai tare si in alta mai incet.
De la ce poate fi? Poate fi de la murdaria din casti? Oricum, cum pot sa le fac sa mearga ca data trecuta?

4 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Buna.Ar putea fi de la mizerie sau poate s-a rupt putin cablul de la ele. Daca e rupt ai putea sa le lipesti cu scoci. Daca e din vina mizeriei incearca sa le desfaci si sa le cureti. Sper ca te-am ajutat.

| Dizzyz explică (pentru zDenYz):

Si cu ce le curat?

| zDenYz a răspuns (pentru Dizzyz):

Gasesti pe net sau la magazine spray-uri de curatat casti.

| aly1368 a răspuns:

Ai grija daca le desfaci s-ar putea rupe usor am patit-o