| gratie a întrebat:

Sall TpU!
Stau si ma intreb ce ar fi mai bine sa imi doresc de ziua mea de nastere... o tableta sau un laptop
Voi ce credeti? Ce ar trebui sa aleg?
Funda:*
Multu' pentru sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

Un laptop.E mai bun si mai performant.

9 răspunsuri:
| Dyana77 a răspuns:

Mie mi-ar place mai mult un laptop deoarece imi fac griji pentru tableta... :\ Tu poti alege ce vrei... :*

| gratie explică (pentru Dyana77):

De ce iti faci griji pentru tableta?

| Biutzamagic a răspuns:

Buna,eu cred ca tableta, deoarece o poti lua oriunde, si e mai usor de carat laughing) Funda?

| Luzz a răspuns:

Laptop.
Pe laptop poti face mult mai multe lucruri decat pe tableta.
Tableta e ca un telefon mai mare.

| gratie explică (pentru Biutzamagic):

Mersi de sfat!

| gratie explică (pentru Luzz):

Multu'

| Dyana77 a răspuns (pentru gratie):

Ma gandesc sa nu o zgarii sau ceva de genu' :*

Răspuns utilizator avertizat
| Piratul10 a răspuns:

Tableta e mai ușoară si o poti lua mai ușor cu tine.dar pe laptop poti juca jocurile in grafica mai tare si le poti instala pe tabletele Apple la unele jocuri platesti.dar pe cele Samsung ai mai mult jocuri free dar totuși chiar daca țin cu Samsung la tableta învinge Apple.
Pe tableta cred ca poti avea mai multe aplicații decât pe laptop.
Adică pe Tab poti avea microfonul, harta, GPS, si multe altele ce nu merg pe laptop