| SweetCandy a întrebat:

Voi mai credeti spusele politicienilor din ziua de azi?
Stau si ma intreb daca inainte era altfel... voi ce ziceti?straight face

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Habar n`am de ce da` cand vad ca vorbesc astia la tv despre ei imi vine sa sparg televizoruuu `frustrated

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Adevarul e ca nu mai stii in cine sa mai ai incredere.

| sorin a răspuns:

Inainte de ce? Sa fim seriosi mereu au tras pentru ei.

| Claudiu_7827 a răspuns:

Atata timp cat la conducerea Europei sunt evrei, care-si zic "proeuropeni", lucrurile nu vor merge bine, in favoarea cetateanului de rand, ci in favoarea "proeuropenilor". Amintiti-va de legea celor 60 ore de munca, rusinea planetei. La unison in Iraq si Afganistan, cand, mai ales acum, sunt nenumarate probleme de rezolvat in uniune pentru cetateni.

| angel10 a răspuns:

Toti sunt la fel.
Da, cred ca inainte era altfel, cu siguranta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ăștia ce visează noaptea aplică ziua.
Una vorbesc, alta fac; uite mărirea de salariu, nu este mărirea de salariu, etc.
Un singur gram de seriozitate dacă s-ar găsi în fiecare politician am fii chiar deștepți!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte credeam ca intre toti politicienii mai sunt si unii "de treaba"... dar cand vezi ce fac ei prin parlament si cum fac promisiuni electorale...si compun imnul turistic al romaniei pe care nimeni nu il asculta(sa fim seriosi, mai mult e descarcata melodia noua a lu' guta de cat imnul asta)
poate e de vina si constitutia asta... dar ce sa facem noi? suntem prea neputinciosi pentru tara noastra...nu ne ramane decat sa asteptam si sa asteptam pana ni se iveste ocazia de a pleca in strainatate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.