| dorykutza a întrebat:

Sunt in clasa a 7-a si nu pot nici cum sa uit un baiat!

O sa incep cu inceputul
Acum 2 ani am trecut prin prima dragoste ( cu acelesi baiat )
Nu a fost cine stie ce pentru ca eram mai mica si mai naiva.
Relatia a durat putin fiindca eu nu stiam ce sa fac si ma rusinam ff tare cand il vedeam, deci pe scurt nu a fost cine stie ce.
Apoi clasa noastra s-a despartit si ne-au mutat cate 5 in fiecare clasa de a 5 a.
Dintr-o data BUM nimeresc cu el in clasa.

In clasa a 6 a nu a fost cine stie ce pentru ca am ramas prieteni, nu pre vorbeam mult dar tot era ceva.

Acuma in clasa a 7 a a inceput sa imi placa iar.
DAR E O PROBLEMA!
1. El e super tare si cunoaste multa lume si ii cool si rebel cu blugi stramti si chesii deaste
-Eu tipa cuminte si la locul meu care invata bine si normal ca trebuie sa dea tema la toata clasa

Asadar ce sa fac? Aaaa, am uitat, cateodata din intamplare se uita la mine si eu la el ( o sec, apoi gata )
Iar el s-o bag de 2 ori pentru mine cand un gay o av treab cu mine
Si cand o fost scoala altfel am stat mai mult cu el pentru ca eram putini care o venit si vb frumos cu mine...

Deci dati-mi si mie niste sfaturi ca eu nu mai stiu! cum il uit? ( el o mai avut prietene multe de atunci si cred ca m-o uitat )
CE SA FAC?

2 răspunsuri:
| furie1122 a răspuns:

Cam asta ar fi singurul rasp bun ca si eu is la fel cum l-ai descris pe el si totusi ori te faci tu ca el rebela ori nai sanse sa mai fi cu el ca el nu o sa se schimde nici o data daca nu o sa fi rebela e cam greu an ziua de azi sa-ti gasesti un baiat cuminte dar totusi ancearca app de unde esti ca as da o lupta cu tipul ala

| Costi7878 a răspuns:

laughing iti place de el da? un baiat de varsta lui isi doreste doar sex atat pot sa-ti zic