| BomBonicaThaa2000 a întrebat:

SALL TPU! Voi unde mergeti in vacanta? Eu ma duc in Spania si apoi in delta dunarii! si dupa aceea pe la bunici!

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Vizitez cateva orase din Romania: Sibiu, Sighisoara, Cluj-Napoca, Targu-Mures etc., merg cateva zile la munte si vreo 2 saptamai la tara, iar in restul timpului probabil voi sta acasa, daca nu mai apare nimic.

| BomBonicaThaa2000 explică (pentru thegatekeeper):

Unde la munte?

| thegatekeeper a răspuns (pentru BomBonicaThaa2000):

Inca nu m-am hotarat, dar probabil Predeal sau Busteni. Nu prea conteaza locatia pentru mine, fiindca mai mult o sa ma plimb prin imprejurimi.

| BomBonicaThaa2000 explică (pentru thegatekeeper):

Du-te la predeal este cel mai frumos. daca te plimbi pe acolo du-te la trei brazi e superb!

| thegatekeeper a răspuns (pentru BomBonicaThaa2000):

Am mai fost si pot sa spun ca mi-a placut. Probabil am sa trec si pe acolo din nou daca aleg sa merg in Predeal.

| ayosmdk a răspuns:

Sa fi sanatos!

| Unlocked a răspuns:

Inseamna ca ai bani.