| BoGdY13 a întrebat:

Vreau sa va zic se poate strica telefonul daca:de ex al meu nu mai merge sa il incarc si il incarc bagand bateria mea in alt telefon telefonul celalalt nu al meu' poate fi stricat din cauza asta?

1 răspuns:
| RedDx a răspuns:

Daca nu merge sa incarci bateria, aceasta fiind in telefonul tau inseamna ca bateria este stricata si va trebui sa cumperi una noua.Nu va merge daca pui bateria in alt telefon.Deasemenea, nu se va strica nimic, ca sa raspund direct intrebarii tale.