| Anca_6108 a întrebat:

Sall TpU! Vreau si eu site-uri de modificat poza online. Vreau sa modific pozele si sa le fac alb-negru.

7 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Http://www.pizap.com/
sau downloadeaza fphoto scape

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Asta o poti face si pe telefon

| Printzess a răspuns:

Www.imikimi.com

dar mai bine descarcati un program de editat poze cum ar fi photo scape:D e simplu si usor de utilizat

| SweetySweet a răspuns:

Www.taaz.com, www.pizap.com, www.picnik.com. astea cred ca sunt cele mai bune! fundită?:o3

| Ally_8450 a răspuns:

Heii...pai poti sa downloadezi un program. PhotoScape... poti sa il iei de aici http://www.photoscape.org/ps/main/download.php