| OanaSall a întrebat:

Sall. trebuie sa zfac un referat la geografie din or ce vreau eu, ori ce subiect, in afara de europa. nuci nu stiu din ce se aleg. imi puteti da voi niste idei. mersi mult :*:*:*

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Pai acum depinde si de ce clasa esti, dar poti incerca sa faci despre spatiul cosmic si stele, daca te intereseaza happy

| DeEa9904 a răspuns:

Poti face un referat despre America deoarece este un continent frumos si plin de resurse, este foarte dezvoltat economic. Sper sa te ajute raspunsul meu. Pupici!