| aNdRa_6572 a întrebat:

Sallhappy voi de la ce varsta aveti iubit/a? big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata n-am avut relatie serioasa. Acum am 20 de ani.

| Coriine a răspuns:

Hmm,nu am o relatie in prezent,insa primul l-am avut la varsta de... daca nu ma insel eram in clasa a doualaughing,a fost ceva copilaresc, nici nu vorbeam unu cu altulrolling on the floor), decat rar si a durat super putin.Iar a doua relatie a inceput in a5a,era un baiat de care imi placea din a4a,ai am mai continuat cu el pana in clasa a6a.
Dupaia am inceput cu o relatie care a durat 9luni, el avea 16ani si punea suflet,mereu cand greseam lua totul asupra lui, pentru ca altfel nu ar fi durat nici macar o luna.Dar dupaaceea, el a intalnit o fata de 17ani,si s`a imprietenit cu ea, pana a inceput sa aiba sentimente si s`a terminat totul.
Pa, pa!:*

| Armyanka a răspuns:

NU am avut.

| daydreamer a răspuns:

Pe primul l-am avut la vreo 12 ani.