| inteligenta a întrebat:

Sall, parerea voastra la ce varsta este bine sa te pupi si sa ai iubit?

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

La varsta la care te simti suficient de matur incat sa cunosti ce inseamna un sarut sau un iubit. Daca te-ai maturizat la 12 fa-o atunci, daca la 18, fa-o atunci.N-are importanta varsta.Deja daca vb-im de un contact sexual e alta mancare de peste.

7 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Cand ti-am citit raspunsul m-am inecat de raslaughing

| madyddd a răspuns:

Cand esti pregatita, cand vreii si tu.

| NoNameo a răspuns:

Nu conteaza varsta! Daca gasesti persoana iubita nu ai de ce sa te abtii. Dar ai grija ce persoane alegi.

| newfcsb17 a răspuns:

Ca sa ai cu adevarat un iubit, in jurul varstei de 14-15 ani pentru ca te pregateste pentru viitor.Asta nu inseamna ca te si culci cu el.Etapa asta ar fi la 17-18, doarece abia atunci corpul este pregatit!

| lovevampire18 a răspuns:

Kand vrei tu.

| TheBestLife a răspuns:

Sa iai prieten e bine cam de pe la 15-18 ani dar sa te saruti... saruta-te cin simti ca esti pregatita...;-)

| florentina_4916 a răspuns:

Nu conteaza ce varsta ai ...important e sa il/o iubesti si sa fi iubit/awinking