| IceCreamDoll a întrebat:

Am luat un 4 la un test. crying Ciudat este faptul ca cei de la care am copiat-colega de banca si colegul din spate au luat 6. Colega mea de banca nu a fost azi, asa ca nu am putut sa compar testele, desi cred ca am scris la fel, in schimb colegul din spate a facut doar primul exercitiu si a luat 6. Nu e ciudat? Nu prea am avut timp sa ma uit pe test, pentru ca s-a sunat, dar nu stiu ce sa fac. As vrea sa se mai uite profa odata pe testul meu, dar nu stiu daca vineri, cand avem ora la mai aduce, si oricum nu stiu cum as putea sa-i spun...'Stiti, eu am copiat de la colegii mei, si ei au luat 6, iar eu 4. ' Va rog ajutati-ma, pentru ca nu stiu cum sa rezolv, dar nu ma luati cu ai sa inveti si ai sa-ti repari nota, vreau o rezolvare pentru testul asta. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| KiraXander a răspuns:

Pai stiu si eu straight face inventeaza o scuza ca de wxemplu."de ce colegii mei au luat 6 si eu 4..lasatima sa ma uit ce am gresit si ce a trebuit sa fac sa iau si eu un 6" ...si in acel moment poti si sa compari testele si daca este ceva diferit la ele ii spui in fata la profawinking. funda plz? puppy dog eyes

| IceCreamDoll explică (pentru KiraXander):

Pai, nu e o idee foarte rea, dar se prinde, adica o sa ma intrebe pai ce treaba am eu cu colegii mei, sau de ce ma intereseaza. Cum ar veni, ii zic 'am copiat de la ei, in schimb ei au luat mai mult, cum e posibil?'.