| ilovemovies a întrebat:

Buna deci acum cateva zile am dat un test la mate si mi-am ajutat colega de banca.
In fine, si cand ne-a adus testele, amandoua am luat 9, dar la testul ei scria langa nota copiat.
Si nu stim ce sa facem, adica...nu stiu, ce as putea face. Dirigu ne va muta din banca..si nu vreau. Ea acum vrea sa plece la alt liceu sad.

1 răspuns:
| ancutz16 a răspuns:

Nu dramatiza chiar asa situatia asta.De cate ori nu am copiat... poti vorbi cu dirigintele tau si ii explici situatia, poate asa te va ierta happy