| anonim_4396 a întrebat:

SAll :X TPU! Cum iti dai seama daca te place un baiat? FUNDAA pentru cel mai bun rapid raspuns :*:X

Răspuns Câştigător
| isiis a răspuns:

Iti poti da seama daca un baiat te place din modul cum te priveste,cum se uita dupa tine,cum se comporta cu tine, te tachineaza uneori, ca te alinta tot mai des,ca te priveste mereu si cand te uiti la el intoarece privirea, ca va incerca sa se apropie de tine tot mai mult, ca se intereseaza de ce iti place tie. cel mai sigur din felul in care te priveste si iti zambeste pentru ca asa va incerca sati arate asta. acum depinde de baiat daca e mai timid probabil ca semnele nu vor fi ata de evidente

3 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Http://noifetele.ro/yourmind/hismind1.php
citeste articolul, sper sa te ajute :D

| Near a răspuns:

Depinde cati ani ai. De obicei te tachineaza[unii nu fac asta iar altii o pot face fara sa te placa]. Este agitat in preajma ta, roseste, incearca sa te faca sa razi, iti zambeste, se da in spectacol cand esti si tu de fata. oricum, chestiile astea se observa usor. noi ne dam seama mai greu cand ne placeti. waiting

| Near a răspuns:

Raspunsul lui isiis e mai complet decat al meu happy si are mare dreptate cu privirile si zambitul. si am uitat. probabil va vorbi cu prietene de`ale tale despre tine tongue. multa bafta happy