| Tasya05 a întrebat:

Salll! Frateeee ce avetii toti cu Justin Bieber (bine nu chiar totii.doar uniii.)? Nu va mai suport sincer. e cam imposibil sa urastii o persoana care nu ti-a facut absolut nimic. Voi spunetii mereu,, Il urasc pe Justin Bieber" nu avetii cum sa uratii o persoana pe care nu o cunoastetiiiii! Voi il uratii doar pentru ca nu va place cum arata (asta e o prostie...cunosc ft. multe fete care spuneam ca e urat. dar fiecare dintre ele au recunoscut pana la urma ca, chiar e frumos). si cu vocea lui ce aveti? Doamnee! Ati vrea voi sa aveti vocea lui.
Decii mai usor ca nu va facut nimic! e un baiat superrb! si adorabil!:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Sperman a răspuns:

Hey, il iubesti pe Justin Biber, ok. Du-te pupa-l in c*r in alta parte, nu aici.
Nu-mi place fata lui, ai ceva impotriva? Nu trebuie sa ma justific in fata ta, pur si simplu nu-l suport. Imi este antipatic.

Sanatate si virtute!

14 răspunsuri:
| kiky278 a răspuns:

Deci sa incepem cu inceputul:
1.Din intrebare ta reiese ca ne obligi sa zicem ca e frumos
2.Fiecare are parerea lui. Poate noua nu ne place ce nici mie nu imi place! Poate tie nu iti place ...Selena gomez poftim nu esti obligata sa nu-ti spui opinia
3. Avem dreptul sa spunem ca il uram in sensul ca nu ne place deloc de el.
4.Dar daca tu il idolatrizezi poti pur si simplu sa spui bai mie imi place de el si gata nu sa ne critici pe ceilalti.
PS: pariez ca voi avea nu stiu cate de stupid dar e treaba voastra pana la urma asta e adevarul

| noktambul a răspuns:

Stai linistita ca nu il uraste nimeni pe Justin Biberonul tau! Atata doar ca Biberonul tau este o facatura penibila! Cu parul ala imposibil si cu felul in care isi tot baga buza de jos in gura si cu ranjetul ala contrafacut (ca a lui Miley). Ti-ai inchipuit vreodata in momentele tale de admiratie si extaz fata de Biberon cam cum ar arata el la varsta maturitatii? L-ai vazut cumva cum arata acum McCaulkin (simpaticul copilutz din Singur acasa)? Cam asa va arata si Justinel peste vreo cativa ani.

| OglindaOarba a răspuns:

Invidieoh go on...le e ciuda ca n`au viata lui, vocea lui, faima lui etchee hee)

| kidu_6779 a răspuns:

Ei bine acelasi lucru e si cu "indragosteala" asta el!
Nu poti spune ca urasti un om doar analizandu-i fizicul insa nici nu il poti iubi.
Asa ca eu iti voi raspunde cu o alta intrebare...:Tu cum de il iubesti atat desi nu l-ai cunoscut?
[Ps.:Nick-ul te da de gol :"yloveyoujustinbieber"]
Ca sa iti spun si parerea mea, pur si simplu nu e genul meu.
Nu il iubesc dar nici nu il urasc!tongue

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Ba voi sunteti sanatosi poti sal urasti cat vrei o fi putin gelos nu stiu dar daca eu as zice ca las ura pe Messi cum ar fi toti miar sa ri in cap uni mar sustine hello ei sun niste vedete noi ca public avem dreptul de ai judeca cu propria opinie dar sa si-o tina pentru el asa ca nu mai vorbiti prosti eu unu nu imi plac ii respect pentru ca si ei au muncit unde au ajuns si cu talent nu mai insultati nicio vedeta ca voi nu sunteti.

| DangerKid a răspuns:

Pentru ca peste tot (slava domnului ca nu si-n cls la mine si-n parc) aud:,, o vai ce dragut e'',, ohhh cat asi da sa-l intalnesc'' + ca are o voce de fata si ca arata ca draq si daca as avea ocazia sa-l vad i-as da un mare pumn fix in mutra poate asa o sa fie mai frumos... parerea meabig grintongue

| BiancaA a răspuns:

Auzi da' chiar crezi ca intereseaza pe cineva parerea ta? u cred ca era nevoie sa spui asta aici. Fiecare cu preferintele lui. Ce ar fi daca toata lumea ar face asa ceva pentru 'vedeta' lui preferata. Ca fiecare e adorat, respectiv urat. Asa ca. oricum se vede ca esti obsedata de el. Adica am vazut multe persoane de genul. dar iti va trece. Pentru ca si acelor persoane le-a 'trecut'. E doar un baiat. Nimic mai mult. Nu ai ce sa inveti de la el. Deci nu e un model de viata. si degeaba iti place tie de el ca e frumos, canta bine, alea alea.

| Herp a răspuns:

Gusturile nu se discutasad

| Herp a răspuns:

@kiky278 Ai dreptatehappy

| xXJustMeXx a răspuns:

Faza e ca fiecare om are gusturile lui si,da, chiar mi-a facut ceva:le-a facut pe aproape toate colegele mele sa fie nebune dupa el si cand ele ii asculta muzica imi vine sa urlu! Sa fim serioase, are voce de fata si arata ca n***a.
Si chiar nu mi-as dori sa am vocea lui!
Mai vorbiim!big grin

| Mariuslucian a răspuns:

:))Justin Biber? prefacut pur si simplu enervant din prima vocea lui nu pot sa zic ca nu are voce da tot naspa ramane enervant prefacut dar poti sa visezi in continuare ca te vei intalni cu el, va fi prietenul tau si toate chestiile(tu si mai bine ce):)):)) http://mariusferent.blogspot.com/

| ellysees3004 a răspuns:

Invidie, nu este evident?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Eu nu il urasc, nu am nimic cu el dar nu sunt genul lui.Fiecare cu gusturile lui.Nu trebuie criticat cineva pentru preferintele lui.
Pa, pa.

| Marci a răspuns:

Nici mie nu imi placea jb dar am ajuns sa il ador