| Vladasuper a întrebat:

Sallut am o broblema pe ask fm cu anonimii as dori sa ii descoper cine ma poate ajuta dar mai este inca o problema calculatorul meu nu prea primeste multe descarcari ceva online daca nu atunci si download se poate!

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Pe ask fm este imposibil sa decoperi cine ti-a adresat intrebarea. A doua intrebare a ta, iti raspund daca o reformulezi, vad ca nu te prea pricepi la limba romana, pune mana pe un abecedar.

| Vladasuper explică (pentru Aylee):

Mai bine ai iesi in lume ca esti atit de prost(proasta)! Sorry

| Aylee a răspuns (pentru Vladasuper):

Ma soarec, eu nu ma cobor la nivelul tau de gandire ca as da de petrol. Te rog frumos sa-ti masori cuvintele(si nu cu ruleta) ca sunt sigur ca nu avem aceeasi varsta. Si sunt sigur ca am mai multi cm in **** decat ai tu ani. Asa ca, hai jet. Dupa ce omu iti intinde o mana de ajutor, mai si latri