| Guby a întrebat:

Sallut cum stochez imagini si video pe o camera foto? ajutati-ma va rog. funda+vot

3 răspunsuri:
| xgamerz a răspuns:

Sal.
Se poate prin cablul de date (cablul USB) al camerei. Sau daca camera are memorie-card.
Connectezi cablul la camera si apoi la un PC/Laptop, iti apare pe ecranul camerei ce sa faci si selectezi stocare in masa. Apoi, automat iti apare in PC camera. De aici presupun k sti cum sa faci.
Sau, scoti card-ul de memorie din camera, si il bagi intr-un card-reader la PC/Laptop. Apoi, iti apare pe PC card-ul. De aici presupun k sti cum sa faci.
Baftawinking

| Guby explică (pentru xgamerz):

Frate poti sa-mi dai id tau de mes sa vb?

| xgamerz a răspuns (pentru Guby):

YmessID: by_xgamer