| XxFlorinXx2000 a întrebat:

Sallut,imi siceti un mmod ca sa imi cer scuze la o fata ca ma-m
comportat cam urat cu ea, sau un site original cu un fel de poezi de cerut iertare, orice dau funda.Nu's zgarcit!

Răspuns Câştigător
| Hoper a răspuns:

Pai in primul rand vorbeste cu ea deschis, explica-i de ce te-ai purtat asa, spune'i ca nu se va mai repeta si sigur te va ierta. Daca vrei poti sa ii cumperi si flori sau ciocolata. Sper ca te'am ajutat. Funda?big grin

2 răspunsuri:
| Smiiiley a răspuns:

Heii:*! Ii spui pur si simplu ca iti pare rau...si eventual ii iei si o floarewinking!

| MihaelaRamona a răspuns:

Nu mai bine i-ai cere scuze direct, recunoscandu-ti greseala? Scuzele insotite eventual de o mica atentie, o floare ceva?