| Bublles a întrebat:

Salluthappyziceti-mi var rog niste status in care sa arat ca nu imi pasahappyAcum cateva zile m-am despartit de iubitul meustraight face. dar vreau sa ii arat ca nu imi pasa de ce a fost intre noi

Funda+vot:X:angrycele mai bune)

Răspuns Câştigător
| Mirruna a răspuns:

Si cu toate statusurile tale ...arati ca iti pasa. Daca nu ai scrie nimic ar fi bine. Numai asa isi da seama ca intr-adevar nu iti pasawinking. Parerea mea.

P.S:Si totusi cred ca iti pasa, de ce nu recunosti?

3 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi

E de ajuns sa am incredere in mine In ce pot sa fac ca sa fie bine Poate intr-o zi iti vei aminti Ca am avut grija de tine Macar o zi

| Dorky a răspuns:

Eu unu.sunt baiat si daca as vrea sa fac asta as folosi urm status :
" Ce bine e sa fii liber/a"winking sper ca te-am ajutat happy adica. asta as face eu tongue bft a si sa stii ca nu am scris asta pentru fundita:p BFT!

| Maria02 a răspuns:

Pai poti sa spuii...ca :.OMG! Deci esti cea mai buna prietena a mea.Te iubesc si scrii numlee celei mai bune prietena ale tale