| irinnnnnaaaaaa a întrebat:

tocmai m-am despartit de prietenul meu.As vreau si eu un status in care sa se vada ca regret ca nu mai sunt cu el.straight face crying
stiu ca ar trebui sa ii arat ca nu imi pasa si ca pot sa traiesc si fara el, da nu e asa.il vr inapoi da nu se mai poatecrying
va rog, ajutati-ma
funda pentru cel mai frumos si cel mai potrivitwinking

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

•Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba … te-am pierdut pe tine …•E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si aceea sunt EU! Eu zic ca asta ti se potriveste : •Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang … nu mai pot … te iubesc si te vreau inapoi!

4 răspunsuri:
| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Inceoarca una din astea:

1) Cand iti va fi dor de mine amintesteti un singur lucru...mai lasat sa plec!
2)Despartirea de persoana iubita nu este un capat de drum. Ar trebui privita ca un nou inceput. Totusi majoritatea dintre noi suferim mult cand ne despartim de partener. Mesajele de despartire desi sunt dureroase, isi au rostul pentru a-l face pe celalalt sa inteleaga anumite sentimente pe care le simtiti. Foarte multe persoane au regrete dupa ce se despart si trimit mesaje foarte triste, spunand ca regreta despartirea, dar inca continui sa cred ca u ai sa mai fii in viata mea, pentru ca u esti iubirea!
3)Iti spun adio si te las, la timpul potrivit.
Sa-ti amintesti la orice pas, ce mult eu team iubit.
4)Imi pare rau ca sa sfarsit tot ce a fost frumos, e vina ta numai a ta ca am pierdut in tine increderea, cit de mult te iubeam si tie nu-ti spuneam dar am gresit si tu si eu.
sper ca sunt ok asteabig grin... fundita?

| Smile_9049 a răspuns:

Versurile unor melodii imi par mai potrivite, Asculta Praf In Ochi-1000 de ganduri, Aia-Cimitir de amintiri, Slipknot-Snuff.Toate aceste melodii s'ar putea dovedi folositoare starii tale de spirit, pentru simplul fapt ca vei sti ca nu esti singura ce se simte astfel.

| moniii_1083 a răspuns:

One life! One love!

Uneori, pur si simplu mi-e dor de tine!

Daca ai avea intr-o zi ocazia sa te vezi prin ochii mei, te-ai indragosti de propria-ti persoana! :)

Hold my hand!

http://www.youtube.com/watch?v=RgT0A0kX6PQ&feature=related
asculta si melodia asta! poate iti place! O primavara speciala >:D

| Abssurd a răspuns:

Pentru un moment am crezut ca ma vei distruge...dar uite'ma dupa putin timp...zambesc si sunt dulce happy