| Becka a întrebat:

Sallutt lumee! >: Am facut aseara niste poze. Eu ma gandeam ca le-am facut pe card.Cand am scos cardul, pozele erau inca in telefon. Cum sa le mut pe card? Ca vreau sa bag cardul in cititorul de carduri, sa mi le salvez pe calculator, ca trebuie sa le modific... >: Please. Dau fundoi! >:

4 răspunsuri:
| BeStMaN a răspuns:

Dai pe optiuni si dai pe mutare depinde ce telefon ai si le poti muta pe card dai selectare si gata dar trebuie sa ai cardul in telefon sau cu cablul de date le pui direct pe PC

| Adeniy a răspuns:

Pai intra la seteri in telefon, la card de memorie sau memorie implicita(ceva de genul) si le muti.Eu asa fac.

| adydan a răspuns:

Intri la poze si la optiunea muta, le muti unde doresti tu, e simplu, bafta

| fitzacurvelor a răspuns:

Te duci in meniul tel si dai mutare apoi o sa-ti apara pe displayul tel unde vrei sa muti.ori apesi direct pe card daca vrei sa le duci in dosarul cu poze te duci la optiuni si dai deschidere dosar si poti sa muti poza in dosarul cu poze de pe cardul tau