| anonym000000 a întrebat:

Sallz. am si eu o problema, cand intru pe google, sau pe siteuri, imi apare din cand in cand linii colorate, roz, verde, rosu... sau mi se restarteaza pc, sau doar se blocheaza. ce are? sa fie monitorul de vina? dau fundita care imi zice un raspuns corect!happy

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Un raspuns corect este imposibil de dat
presupuneri logice:
1 monitorul e pe cale sa-si dea duhul; remediere s:schimba-l
2 un virusel mititel se tine de glume: Ucide-l

| anonym000000 explică:

Am reinstalat windowsul, dar dejeaba, am schimbat si monitorul si nu e de la el, poate fi de la placa video? nu am placa video isi ia dp placa de baza