| vassi523 a întrebat:

Sal TPU.Am o problema legata de pc:de fiecare data cand intru intr-un joc dupa aproximativ 5-10 minute imi apar pe tot ecranul dungi colorate si mi se blocheaza jocul, dupa care se restarteaza pc-ul.Am toate driverele instalate corect, am curatat pc-ul de praf, si tot nu se schimba starea pc-ului. Ce poate fi?

4 răspunsuri:
| xt9000 a răspuns:

Placa video.am avut si eu aceasta problema.trebuie schimbata

| 21ACCESS a răspuns:

1. nu e bun jocul
2. daca e bun jocul, nu e bun crack-ul, schimba-l
3. e prea slab calculatorul tau pentru acel joc.
4. se supraincalzeste si se inchide singur.
5. ai virusi.
una din ele sigur e

| DonPaolo a răspuns:

E placa video, ar fi bine sa te duci la un specialist, noi nu iti putem spune din ceea ce ne-ai zis tu.

| UgDD a răspuns:

Salut, uite sfatul meu. Deschide unitatea verifica palca video si uitate la piesele de pe placa video sa nu fie arsa vreo piesa. Am patit acelasi lucru acum cateva luni si am reparat placa veche dar am cumparat si una noua