| Fexy a întrebat:

Bunã TPU! Ajutati-mã si pe mine putin thinking Sunt în clasa a 8a si nuprea stiu ce sã scriu în albumu colegilor :-s. Mã puteti ajuta pls?batting eyelashes... Dau funditã

Răspuns Câştigător
| gabitza_4576 a răspuns:

Hey. totul trebuie sa fie din inimawinking gandeste-te ca toata copilaria ta si adolescenta ti-ai petrecut-o cu ei ureaza-le din inima bafta :*

2 răspunsuri:
| ToXicx3 a răspuns:

Pai nu stiu.eu de obicei. cand dau comm`ur sau scriu amintiri in dif locuri pentru ei tongue spun cel mai comic lucru! scurt! despre care ei isi vor aminti si te vor tine mintewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea scrie o intamplarethinking