| dyanutzza_8343 a întrebat:

SALLZ.Imi place mult de un baiat, nu stiu daca stie ca il plac.ne certam intruna... El se uita la mine imi zambeste. ce sa fac? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| cata_8177 a răspuns:

Eu cred ca te place si faptulca va certatzi e doar o masca pentru a nu recunoste ca va placeti reciprocnu stiu ce poti sa faci thinking poti sa ai o discutie cu el in particularsau poti pune o prietena sa il intrebe ceva gen :Auzi tie iti place de... ca am  vazut ca ii zambesti [dar sa fie cat mai subtil]-sau poti astepta pana iti marturiseste el sau il poti intreba si tu happyFunda plzbatting eyelashes