| anonim_4396 a întrebat:

Salot TPU!
Vreau sa imi iau ochelari de soare Ray Ban stiti voi aia cu pietricica in colt la fiecare lentila dar spuneti ce credeti sa imi iau sau nu daca:
Da: Argumentati
Daca:
Nu: Argumentati...
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu cred ca e la latitudinea unor straini de pe un site sa aleaga pentru tine daca sa iti iei ochelari sau nu. Este alegerea ta si tu stii cel mai bine daca ti se potrivesc si daca iti plac si ti-i doresti atat de mult incat sa iti cumperi si tu unii.
Mie, personal, imi plac, insa doar anumite modele, pe care nu le vezi peste tot. Am si eu o pereche, insa nu sunt originali, ci doar unii care imita stilul ochelarilor Ray-Ban. Eu iti recomand sa iti cumperi unii daca asta vrei, fiindca tu stii cel mai bine big grin.

1 răspuns:
| Wh0Me a răspuns:

Fa ce crezi tu ca e mai bine, in primul rand sa iti placa tie si apoi la restul tongue.