| Anonimul3315 a întrebat:

Salt! Auziti eu la scoala urasc ora de sport. Avem un prof foarte foarte rau si jumatate din clasa mea nu vrea sa se duca la sport.Nu inteleg ce-i cu sportul asta ca materie.Ar trebui sa fie optional ca sportul poti sa-l faci singur cand vrei si nu pot sa-mi iau scutire ca n-am nici o problema.Nu pot sa ma duc la doctor si sa zic: Dati-mi scutire ca nu vreau sa fac ora de sport.N-o sa-mi dea nici o data daca nu sunt bolnav sau chestii de genul.Plz ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sportul e pentru ca santeti mici si aveti nevoie de miscare deoarece in viitor nu va mai arde de exercitii si macar la varstele astea merita sa mai tragi de musculatura.

| Diia94 a răspuns:

Da, si eu urasc sportul, adica bine fac exercitii sau alte chestii dar nu suport proba de viteza. Chiar nu sunt buna la sport si .....nuj ce sa fac

| oOArtOo a răspuns:

Um...nu prea ai avea ce sa faci. Eu una imi iau de obicei scutire, sau biletel de la mama/tata. Merge si cu asa ceva, adica cel putin la mine. Rabda si u, sau prefa-te ca iti e rau sau.pur si simplu trage chiulul si gata. Te inteleg perfect, sunt in aceeasi situatie.