| anonim123123 a întrebat:

Salt imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun. Puteti sa ma ajutati?

9 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

I-ai id'ul si vorbeste cu ea pe mess happy. Imprieteniti-va daca nu prea va cunoasteati, si daca va cunoasteti la fel, apropiati'va. Odata un baiat mi-a facut asa : nu vroiam sa ii spun ceva si mi-a spus daca ii zic imi va spune cel mai mare secret al lui, eu nu am vrut sa ii spun si mi-a spus ca este despre mine. Poti sa incerci asa daca esti timid.Nu vrea sa iti spuna ceva, dar poate nu ajungi acolo, arata-i prin semne. Spune-i ca e dulce, cand este frig incalzeste-i mainile, este foarte dulce puppy dog eyes.
Fetele se simt foarte bine cand baietii le dau semne ca le plac.Le fac fericite. Mult succes, sigur te place :*.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ia o floare si alege momentul potrivit. Daca nu sti ce sa-i spui, nu trebuie decat sa i-o oferi.Curaj.Fetelor le place gestul asta si macar sti la ce sa te astepti, dupa reactia ei.Bafta.

| ruddy a răspuns:

Nu poti sa-i spui pur si simplu ai speriaolaughing date la ea, si daca vezi ca ii place ca iti raspunde la avansuri, inseamna ca e place daca nu asta e

| CrazzzyA a răspuns:

Arata-i, nu-i spune.

| xLove a răspuns:

Incearca sa intri in dialog cu ea. Fii langa ea cand are nevoie de un sfat, o impresie etc.

Bafta!

| Kennziiie a răspuns:

Fapte, nu vorbe. Dacă e singură, poţi s-o inviţi în oraş la un suc, ceva big grin. Baftă

| rebecutzaa a răspuns:

Prin fapte.cumparai o floare si un ursulet si spune-i un sincer TE IUBESC!

| Andreea_Onici_1998 a răspuns:

Ma nu fi prea prea insistent...da totusi gandeste-te ce pnm pierzi daca incerci? viata, banii, casa, familia(am dat si eu niste exemple), gandeste-te ce castigi? pe ea..bn daca te place sa nu fii ft insistennt, bine sunt si unele fete care spun nu dar le plac baiatu da vor doar sa-ll testeze daca o place sau nu...e putin dificil da o sa reusesti u, sa nu fii badaran! SUCCES!

| Comi123 a răspuns:

Daca esti timid poti ruga un coleg/prieten sa o intrebehappy