| maxim789 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati,cand imi place de o fata, cam n-am ce s-o intreb, ma ajutati cu ceva, ce sa spun?

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Aaaa păi asta e simplu 'te duci la ia o privești fix în ochii și ii zici'Vrei sa fii mama la copii mei?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Intreab-o daca asculta Akcent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are importanta(despre ea) doar ai grija sa nu afle ca iti place de ea.

| Jay1 a răspuns:

Mergi si o invita la o plimbare.

| Demetrov a răspuns:

Cauta pasiuni comune, fa-o sa rada, sa zambeasca, nu e greu.

| AlMaDi a răspuns:

Daca iti place de fata cum poti sa nu ai curiozitati deste ea?
Esti doar atras fizic de ea?
Are doar un comportament placut si asta iti place?
Eu una nu inteleg lipsa aceasta de curiozitate... daca tu primesti de la cineva un cadou, sa spunem un aparat de cafea, nu esti curios cum se aprinde? cum face cafea?
Intrebarile sunt atat de variate: de la ce culoare ii place, la cum e afara, ce anotimp ii place, cum ii place, ce ii place, cat de tare ii place...cand ii place, cand va vedeti, ce ar vrea de la tine, cum se autodescrie...
Trebuie doar sa fi interesat cu adevarat si nu o sa mai ai vreo problema.

| aXy99 a răspuns (pentru AlMaDi):

Ce-s cu intrebarile alea? rolling on the floor

| AlMaDi a răspuns (pentru aXy99):

Spre apararea mea laughing, am urmat sfaturile unui mare expert in ale placerilor. Il cheama "Mister O", este creatorul unui serial obscen dintr-o carte. Iar "O"-ul vine de la forma guri unei femei cand este in extaz laughing (vezi ce carti citesc?! laughing ).
Si daca el era expert, am urma exemplu si i-am scris ce intreba si "Mister O". laughing
Oricum, baiatul care a pus intrebarea, nu pare interesat de fata, decat, din punctul meu de vedere, din alte privinte, mai carnale.