| anonim_4396 a întrebat:

Saluare tuturor. vreau sa fac un concurs legat de ziua indragostitilor ( Dragobete) si as vrea sa fie ceva in genul balului bobocilor. cam ce probe mi-ati sugera pentru >concurenti:

2 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Cel mai bun sarutlaughing
Cel mai bun filtrat.( cum sa cuceresti o fata), adica o fata sta in mijloc si cativa baieti trebuie sa vina pe rand si sa o impresioneze prin cuvinte sau gesturi. iar daca fata a fost impresionata de cineva acela castiga runda.:d
Apoi sa inventeze niste versuri pe negativul unei melodii, versuri de iubire.:d

| sy46 a răspuns:

Cea mai originala dedicatie de dragoste