| piulita1112 a întrebat:

Salul.as vrea si eu un sfat.am in seara asta balul bobocilor si vreau sa i-au o pereche de blugi si o camsa. ce as putea lua peste camasa? cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Ioana_2144 a răspuns:

Pai nu cred ca ar merge un sacou ca chiar se vede aiurea peste camasa nu prea poti sa iei nmika atata timp cat ai blugi si daca i o geaca de piele sau din imitatie de piele cu o fi sa fie neagra si se vede belea

1 răspuns:
| Papusa_1623 a răspuns:

Pai ieti o vesta sunt la moda. uite ceva asa http://www.google.md/......tp?/imgres r:8, s:20&biw=1024&bih=513