| anonim_4396 a întrebat:

A inceput scoala. De o vreme, am inceput sa imi pierd amuzamentul, faceam glume asa de bune, iar acum le fac proaste. Sunt intr-un dezinteres total fata de scoala, am inceput sa nu socializez cum faceam inainte...
Si par ciudat stand asa si nefacand nimic.

Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Probabil că ai intrat într-o perioadă nu tocmai convenabilă. Cel mai bine ar fi să-ţi revii. Adună-te!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti deprimat? Cu totii avem zile bune si rele. O sa iti revii cu timpul.

| OrangeFga a răspuns:

Stiu asa patesc si eu ma simt ciudat, scoala asta ne-a luat prea pe nepregatite, e naspa la scoala