| InStYle a întrebat:

A venit o fata in clasa la mine e noua si cam m-am indragostit de eahappy si vreau niste sfaturi ca sa ii placa si ei de mine i-a zis unei prietene ca sunt putin frumoshappy pls niste sfaturi funda

Răspuns Câştigător
| Georgyx a răspuns:

Deci daca fata a zis ca esti frumos ai o sansa. Poti incepe sa ii ceri id-ul d mess, d facebook etc. Apoi poti sai trimiti cateva mesaje. Cand o vezi zambestei frumos, nu ca un ranjet. Si poti sai oferi flori sau ceva cei place(afla cei place) Ai putea sa intri in cercul ei de prieteni. Nu vorbi urat de ea. Asta e tot ce pot sa-ti spun. SUCCES!

1 răspuns:
| DarckPrinzzz a răspuns:

Totul vine de la sine...Incearca sa ii faci comentarii frumoase la adresa ei. fundita pls happy