| anonim_4396 a întrebat:

Va rog cat mai multe raspunsuri din partea fetelor in mod special. Va multumesc din tot sufletul. O intrebare adresata fetelor in special.Am 18 ani si la varsta asta cum stiti toti suntem chinuiti de aparenta cosurilor. Eu as vrea sa stiu cam cum reactionati voi fetele care sa zicem ca v-au trecut cosurile de la varsta de 15 - 16 ani si va invita un baiat in oras si sunteti surprinsa sa vedeti ca are cosuri(pentru ca pe hi5 sau ce-stiu eu ce site nu se vedeau in poze) DAR totusi va place de acel baiat si la fizic si la caracter.Sunteti dezamagite foarte tare adica nu mai aveti de gand sa iesiti cu el sau doar o tratati ca ceva de genu : eeee lasa ca doar ii vor trece? Un raspuns sincer va rog din suflet pentru ca sunt in situatia asta si nu am curajul de a o invita pe o fata din cauza aceasta. Multumesc happy

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ce naiba, doar n-o sa te iei dupa niste cosuri. Iti place baiatul, bine, daca ti-e de cosuri, mai bine lasa-l in pace, ca-si gaseste el una care sa-l placa cu adevarat.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca fetei ii place de tine, nu o va deranja ca ai cosuri. Eu am avut acnee si la 23 de ani, cand m-am maritat si sotul meu nu mi-a spus niciodata nimic in legatura cu asta.

| babyblue_8473 a răspuns:

Mie nu-mi plac cosurile deloc.In plus, de ce ai sta cu ele cand sunt atatea tratamente/creme/lotiuni cu care le poti trata.
big grin Incearca Zineryt, daca se potriveste tipului tau de ten, in maxim 2 saptamana. o sa dispara.

Pe mine m-ar deranja sa ies cu un baiat plin de cosuri.

Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte mult nu m-ar deranja dar o mica reținere as avea mai ales dacă băiatul chiar are multe coșuri. Dar în loc sa stai și sa te lamentezi ca ai coșuri mai bine ai cauta un tratament anti acnee sunt foarte mule chiar și pentru băieți, urmează-l cu sfințenie și într-un final scapi de ele sau măcar îți trec un pic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Pai nu pot sa spun ca sunt plin de cosuri, doar pe frunte mai mult, mai mult din cauza tenului gras, foarte gras. Am incercat multe lotiuni, creme dar acum e perioada deci de tot nu scap oricum. Si din aceasta cauza am o retinere, nu am curajul de a iesi cu fete straight face.