| phil1 a întrebat:

Salut acu o saptamana am cunoscut o fata imi place mult de ea, am vorbit neam plimbat pan la urma mi-a dat si numarul iei de telefon si de cateva zile tot vb prin sms mi-a zis ca ii e dor de mine dar cand ii zic sa ne vedem tot amana de 5 zile tot amana zice ca chiar nu poate ca are de lucru in fine ce credeti se joaca cu mine sau habar n-am ce sa fac. sa astept pana imi zice ea sa ne vedem sau sa insist eu ce credeti ca e bine sa fac mersi...

1 răspuns:
| 28199511 a răspuns:

Un baiat trebuie totdeauna sa se impuna intr-o relatie. Dar avand in vedere ca inca nu formati un eventual cuplu, parerea mea este ca trebuie sa lupti pentru ea daca tii cu adevarat la ea si daca ai ganduri serioase. Daca ea nu iti da semne serioase inseamna ca nu merita sa iti pierzi vremea, dar ca sa te convingi de asta o poti invita sa iesiti impreuna si daca raspunsul e la fel ca cel de acum 5 zile intreab-o direct daca simte ceva pentru tine sau nu. Asa iti va da un raspuns sigur si te vei putea iesi din dilema ``Se joaca sau nu cu mine?`` happy Sper ca te-am ajutat big grin