| phil1 a întrebat:

Acum cateva zile m-am plimbat prin oras si am vazut-o pe fata de care imi place in statie si am oprit si i-am zis sa urce a ramas putin blocata cateva sec se gandea si pana la urma a urcat desi nu ma cunoaste nu e normal sa te urci in masina la straini. si dupa ne-am plimbat m-a intrebat multe lucruri ma privea destul de des in timp ce conduceam. dupa ne-am cunoscut si i-am cerut numarul si nu a vrut sa mi-l dea, si azi m-am intalnit cu ea in oras si iar mam oferit s-o duc acasa si a acceptat si am vobrit destul de mult. si iar i-am cerut numarul si na vrut sa mi-l dea o zis sa mai astept wft.ce credeti e interesata de mine sau doar se joaca cu mine?

Răspuns Câştigător
| DavidoW a răspuns:

"Tu esti cel mai important nu ea!" toti ar trebui sa stie asta, iesi la un suc cu ea vezi ce fel de mentalitate are, pare materialista din ce ai spus. Fi tu insuti, sunt 2 tipuri de persoane, cele care te plac asa cum esti si resu' acum tu decizi cui ii dai atentie!

2 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Probabil nu prea are bani de autobuz laughing Glumesc, poate e interesata, dar tu nu mai merge in fiecare zi laughing

| pikakatejulia8 a răspuns:

Se joaca deoarece e indragostita de tine(te testeaza) =) funda?