| WinterGuitar a întrebat:

ajutati-ma si pe mine, am laptop si windows 7. Nu imi merge butonul ESC si am nevoie de el la anumite jocuri... Cum pot sa il repar sau ce sa fac? Se poate face schimb adica apas pe alt buton ca si cum as apasa pe esc? ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| XxXFBIXxX a răspuns:

Pai poti sa setezi chiar din joc ca butonul esc sa fie altul sau desfaci butonul ESC din tastatura si te uiti sa nu aibe foaia aia rupta, iar daca e rupta trebuie sa o inlocuiesti sau sa iti iei alta tastatura