| love66 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu niste idei de cadouri simple, dar frumoase pentru care as putea sa-i darui iubitului meu de Revelion.Nu doresc ceva scump, sau cum ar fi din lucrurile..parfum,tricou ceas si altele...Vreau ceva sa fie o surpriza placuta,care as putea-o pune sub brat, intr-o cutie frumoasa...

6 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Nu pot sa-l cunosc pe iubitul tau. Dar de la iubita mea m-as multumi, in primul rand cu prezenta ei, al doilea sa-mi aduca ceva dulce, o ciocolata buna, fara alune ca nu stau bine cu dintii, eventual cu o peruca (la mana a doua ) ca sunt in cale sa chelesc. Evident si un sarut sincer!

| oprescudorin11 a răspuns:

Desigur, ce am zis mai inainte costa cel mai mult! Daca vrei sa cheltui mai putin, poti sa-i iei un Lamborghini, exista cutii si pentru masina aia, il impresionezi si ti-l faci un sclav profitor. Poti sa-i pui si funda! Aia ti-o decontez eu!

| Hexiled a răspuns:

Cel mai potrivit cadou pe care il poti face este un sarut si un te iubesc si multumesc ca esti alaturi de mine funda?

| Astamica123 a răspuns:

Ar fi frumos sa faci un album cu multe poze cu voi, povesti sau intamplari amuzante. Daca nu, ai putea sa ii iei:
•un ceas
•o camasa
•un ursulet pe care sa fie scrie:I love you
•O sticla de sampanie happy
•un urs mare mare

| MaxKiller a răspuns:

O scarpinatoare de oua din argint intr-o cutiuta de catifea. laughing