| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un eseu "Sunt un mare calator" multumesc mult

2 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Nu cred ca iti va scrie nimeni nuvele pe TPU. Cel mai bine ar fi sa te preocupi de studii singura; unele chestii nu le poate face altcineva, ci doar tu singura. M-am aflat de multe ori in situatia ta, neajutorat dar n-am avut incotro, a trebuit sa sufar o nota proasta sau sa pun osul la treaba (macar un copy paste de pe internet) dar macar l-am citit.

| Camelisa a răspuns (pentru Hash001):

Corect! Bine spus! happy NIMENI nu ii va rezolva temele de la limba romana laughing