| bamangel a întrebat:

Salut all am 20 de ani, in curand o sa am concurs de skandenberg pe 22aprilie la Bucuresti(NATIONALE) fac si sala ma antrenez foarte mult dar am o mica nelamurire...eu stiu ca majoritatea sportivilor se abtin de la sex sau masturbare pentru ca se spune ca antrenamentul ar fi pe jumatate daca ar face sex,,,, astfel ca de pe 11. 02. 2012 pana pe 21. 04. 2012 am decis sa ma abtin pentru ca ma simt mai puternic cu multa energie(am mai avut astfel de perioade si chiar eram mai puternic). As vrea acum cei care stiti despre aceste lucruri sa raspundeti si sa spuneti tot ce stiti daca este asa, cat de mult conteaza aceasta,, abtinere,, daca conteaza? si cu cat timp inainte este cel mai indicat:...Va rog frumos sa raspundeti doar daca stiti lucruri sigure si aveti experienta VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| drhotzu a răspuns:

Ok eu chiar am facut sport de performanta! am facut scrima la floreasca si pot sa iti spun ca treaba cu sexul este doar un mit. nu are nici o treaba cu realitatea, daca vrei sa privesti altfel este doar un mod prin care faci exercitii. dar atat timp cat te odihnesti cel putin 7 ore inainte de concurs nu ai nici o problema. si da si eu am participat la concursuri chiar internationale si da faceam sex chiar inainte de concursuri si pot sa spun ca nu era nici o diferenta. asa ca nu te calugarii.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la virsta asta nu ai invatat ca un regulament trebuie respectat? ce legatura are intrebarea ta cu Dragoste si sex?