| 95Cosmin a întrebat:

*DAU FUNDA* As vrea sa stiu si eu cum sa ma antrenez la skandenberg ca sa fiu mai exploziv.Momentan imi antrenez bicepsu de 2 ori pe saptamana, marti fac bodybuilding type si sambata fac pentru skandenberg.La sala am o masa de skandenberg si echipamente de sala.Nu am nici un partener cu care sa ma antrenez la skandenberg dar accept orice provocare, si decat nimic, conteaza si asta. Daca trebuie, voi scrie si antrenamentul mai amanuntit.
PS:Fac sala de aprox. 1 an si 2-3 luni si antrenez fiecare grupa musculara.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Uite aici despre ce vrei tu :

http://sknx.proboards.com/....../index.cgi

Din ce oras esti?

| 95Cosmin explică (pentru Cosmin86):

Oradea

| Cosmin86 a răspuns (pentru 95Cosmin):

Http://www.bratdefier.ro/details.php?tabindex=0&tabid=18&aid=280

Oradea
Adresa: Str. Olimpiadei nr. 40B (langa stadion si langa parc Olosig), Oradea, jud. Bihor
Informatii: Gicu Lucuta, tel. 0758.032.004
Orar: in fiecare vineri
Dotari: o masa de skandenberg oficiala, aparate, gantere bara pentru biceps, piept etc.

3 răspunsuri:
| donnie112 a răspuns:

Sunt aparat speciala la care te poti antrena pentru skandenberg