| BaiatulCuDobermanul a întrebat:

Salut all. Am o prietena care peste citeva zile este ziua ei de nastere si vreau sa-i dau o poezie in care sa se mentioneze cit de mult o iubesc pe ea. Puteti sa ma ajutati va rog
Dau si funditawinking

3 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Era una potrivita: draga mea chiftea prajita/ tinichea hodorogita/ dupa tine plang cu muci/bla bla bla si bla bla bla/ lasa-te pe mana mea/ tot anul care vine/si-ti va fi doar tie bine.

| neutrino a răspuns:

Tu o iubesti, nu noi! Ofera-i ceea ce poti tu, nu ceea ce pot altii, pentru ca daca vei continua asa, sigur vei ramane singur.

| SoloPC a răspuns:

Pei man cati ani ai?
Ce dracu poezie? serioss bai sunttem in vremurile in care daca ii aduci o scrisoare de dragosta sau poezie unei fata ti`o baga pe gat mai isi bate si joc de tine...
Nici mie nu imi convine ca acum vor cadorui gen. haine, telefoane, masini si altele.