| 88cosmi88 a întrebat:

Am 1, 51m inaltime si am 11 ani. E normala inaltimea pentru varsta mea, sau ar trebui sa ma apuc sa practic vreun sport? Cine imi da un sfat bun?

Răspuns Câştigător
| DenisPericolPublic a răspuns:

Esti perfect normal. CAt despre sport... trebuie sa-l practici tot timpul pentru conditie buna fizica si sanatate!(funda?big grinhappy?)

4 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Este normala inaltimea ta... Dar daca vrei sa te mentii in forma si sa fi sanatos ti-as recomanda sa fac un sport :* De exemplu:fotbal,sala de fitness, eirobic, dansuri,! Dar eu mai mult as opta pe sala de fitness mai ales daca esti baiat este mai indicat pentru tine mai ales daca vrei sa-ti faci si un abdomen mai atragator smug Bafta! Funda plizz :X

| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Pentru vârsta ta ai o înălțime absolut normală. Nu trebuie să mai crești,este bine așa.
Însă,dacă vrei să fi și mai înaltă este foarte sănătos și frumos pentru vârsta ta să practici volei, baschet sau handbal, depinde ce sport îți place cel mai mult dintre cele trei.

Numai bine!

| Pentagram a răspuns:

Da logic eu am 1, 54 da ar fi bine sa t apuki de un sport si eu am 11 ani

| ingerash_8177 a răspuns:

Eu am 12 jum si 1, 62... whistling
la varsta ta eu cred ca ewinking

si in privinta sportului... toti ar trebui sa o facem. e pentru sanatatea noastra thumbs up

fundita?batting eyelashes