| CR1571XD a întrebat:

Salut, am 10 tichete de masa care au termen de valabilitate pe 31.12. 2016, iar astazi fiind in 01.02. 2017 mai am ce sa fac cu acele tichete, sau pot sa-mi iau adio? e vreo modalitate sa le schimb sau ceva?
multumesc si dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le poti schimba la ghena de gunoi. Nu e clar pentru tine pana cand au fost valabile?

| RaduCiprian a răspuns:

Din pacate nu mai ai ce face cu acele tichete

| Sanziana78 a răspuns:

Eu cred ca iti poti lua adio de la ele din moment ce termenul de valabilitate a trecut si nu cred ca ai pe ce sa le schimbi deoarece termenul a expirat si nimeni nu va vrea sa cumpere ceva ce nu poate folosi.