| Claudiumdr a întrebat:

Mi-au disparut niste tichete de masa si sunt 100% sigur ca mi-au fost furate, intrebarea mea este daca exista vreo modalitate prin care pot sa aflu daca acele tichete au fost inregistrate la vreun
supermarket, magazin, ceva, bineinteles daca acea persoana le-a folosit.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu, aproape imposibil sa afli. Nu cred ca vreun magazin, mai ales dintre acelea care primesc multe tichete, se vor apuca sa le caute pe ale tale. Si daca le-ar afla tot n-ar sti sa-ti spuna de la cine le-au primit.