| nicolass27529 a întrebat:

Salut,am 12 ani si nu imi pot decalota penisul,cand nu este in erectie il pot decalota dar cand este in erectie il pot decalota doar pe jumătate, un ajutor? dau funda

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu prea avem cu ce sa te ajutam.Trebuie sa mai astepti tu ca sa cresti, iar ulterior sa mergi la medic sa vezi care-i treaba, daca nu este vorba de o afectiune medicala precum fimoza, de exemplu.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai tu se numeste FIMOZA si se poate rezolva numai la un medic UROLOG, cat mai curand posibil, inainte sa apara complicatii si sa-l elibereze ca sa-i poata da voie cuculetului sa creasca mai mare.