| RPG878 a întrebat:

Salut! Am 13 ani aproape fac 14, am înălțimea 1, 73 și greutatea de 53 kg.Este bine asa sau mai trebuie sa ma îngraș?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de conformatia ta.
Daca tu te simti bine in corpul tau si functioneaza armonios, atunci e in regula.
Spun asta pentru ca oasele mai usoare, genetica si genul influenteaza greutatea ideala a unei persoane.
Din fericire nu totul se incadreaza in niste numere sau intre mai multe valori happy
Daca tu simti bine, nu iti mai face griji pe seama asta.
Iar daca esti fată, esti extrem de norocoasă cu aceasta inaltime.
Ar trebui sa te apuci de inot. Sau de baschet. Ar fi pacat sa nu incerci happy