| NevastuicAaA a întrebat:

Salut am 13 ani si am 1.44 cm inaltime. Cum pot creste in inaltime? Inafara sa consult un medic. Exista ceva care ajuta la cresterea in inaltime? Doar sa nu fie prea scump sau mai bine poate e ceva naturist.Va rog ajutati-ma. FUNDA!

5 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

laughing buna intrebare. Asta mi-o pun si eu tot timpul si am observat ca in 3 luni de vara m-am inaltat mai mult decat in 6 luni de scoala. Stiu ca suna ciudat, dar e total adevarat. Parintii mi-au spus ca pentru faptul ca ZILNIC am facut miscare si am mancat sanatos. Incearca.

| Dreamin a răspuns:

Eu eram cea mai intalta dintre pr mele. nu exagerat dar eram inalta. ele au practicat inot si in 6 luni sau facut mai inalte decat minelaughing)

| yo4ever a răspuns:

Da >( basket...ai putea face basket daca nu practici nici un sport.si te ajuta sa cresti in inaltime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul te inalta f mult...