| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si am sfarcurile umflate si "pufoase". Nu ma dor si cateodata se dezumfla de ex. cand fac dus sau cand "le apuca" pe ele. Stiu ca e de la pubertate, dar pe mine nu ma dor straight face E ceva normal? In cat timp vor trece ca le am de pe la 12 ani? Arata cam nasol prin tricou, e ca si cum as avea sanii mari.
P.S : Am fost intr-o perioada mai gras (48kg) acum am slabit (am 44)
Cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| matey91 a răspuns:

Pai inca esti la pubertate, esti in dezvoltare nu ai de ce sa te sperii mai dureaza pana la 14-15 ani.