| AdamSandler a întrebat:

Am o problema cu " sfarcurile ".
Sunt asa mai umflate. Si nu sunt tari deloc! Iar cand mie frig sau se freaca de tricou se intaresc si arata normal. Dar dupa cat va timp se fac la loc.Si cand dorm noaptea pe " burta " ma dor.
Am aproape 14 ani [pe 18 ian fac 14]...Ati raspunde cu faptul ca sunt la pubertate si e normal | dar sunt asa de 1 an | La inceput au fost tari dar acum...
Helppp!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Era ceva neclar in intrebarea ta. De acum specifica si sexul, pentru ca am fost nevoita sa ma uit la unicul tau raspuns sa-mi dau seama ca esti baiat si de aceea te deranjeaza problema cu sfarcurile. Poate ca asa se intampla cat esti inca mic, altfel nu stiu ce ar putea fi.

| Kitty a răspuns:

Nu cred ca este motiv de ingrijorare. Sincer.straight face

| DulceCandy95 a răspuns:

Cred ca depinde de starea ta locul si in prezenta cui te aflibig grin...si sigur nu trebuie sa te ingrijorezi, poti incerca putin sport si bat la pariu ca vor sta asa cum dorestiwinking